Kanali editorial

Turqi

Süper Lig

Derbit dhe merkatoja e bejne nje nga ligat me aktive per audiencen shqiptare.

Hap lajmet

Kjo faqe eshte statike dhe e shpejte. Per lajmet e plota hap kanalin editorial te kampionatit.

Tabela

Tabela live
#EkipiNFBHGDPik
1Galatasaray8611619
2Amed SFK8521917
3Fenerbahce85121616
4Trabzonspor85121316
5Besiktas8503615
6Çorum FK8413513
7Kasimpasa8341313
8Kocaelispor8404112
9Alanyaspor8332-112
10Istanbul BB8323011
11Erzurum8323-611
12Caykur Rizespor8314-310
13Goztepe823319
14Gaziantep8224-48
15Genclerbirli8224-98
16Konyaspor8125-55
17Samsunspor8116-124
18Eyupspor8107-203

Lajmet e fundit

Süper Lig | Korneri